previous arrow
next arrow

MIGLIONICO NICE TOUCH

NICE Touch jest najnowszą ofertą MIGLIONICO skierowaną do stomatologów weterynaryjnych ceniących sobie klasyczną elegancję w połączeniu z najwyższą jakością zaawansowanych technik cyfrowych. Unit daje szerokie możliwości personalizacji pod kątem doboru instrumentów oraz ustawień, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających profesjonalistów.

Wysoko wykwalifikowani pracownicy, rygorystyczna kontrola każdego etapu cyklu produkcyjnego oraz najwyższej jakości materiały zapewniają spełnienie wymagań jakościowych na najwyższym poziomie.

Producent nie dopuszcza zastosowania zamienników i podzespołów azjatyckich.

MIGLIONICO NICE Touch – ekran dotykowy LCD wyświetla szereg funkcji i ustawień poszczególnych instrumentów. Wyświetlane ustawienia można zapisać indywidualnie dla każdego z instrumentów, co jest szczególnie ważne przy pracy mikrosilnikiem chirurgicznym.

MIGLIONICO NICE Touch pozwala na 3 różne sposoby użycia skalera: SKALING, PERIO lub ENDO z możliwością zewnętrznej irygacji za pomocą pompy perystaltycznej. W przypadku mikrosilników chirurgicznych istnieją dwa specjalne programy (z możliwością sterowania wartością momentu obrotowego). Endodoncja i chirurgia nigdy nie były tak proste!

schermo-touch-lato-operatore_www-768x689

Cechy MIGLIONICO NICE Touch:

Panel lekarza

W konstrukcji konsoli przyjęto najlepszą dostępną technologie, aby końcówki były łatwo dostępne nawet w przypadku intuicyjnie wykonywanych czynności. Dotykowy ekran  umożliwia zarządzanie wszystkimi głównymi funkcjami unitu i urządzeniami peryferyjnymi.

Panel pozwala zamontować do 6 instrumentów w dowolnej kolejności i obsługiwać trzy różne rozmiary tacek. Z unitem dostarczane są końcówki renomowanych producentów.

Miglionico-nice-touch-cart

Sterowniki nożne również w wersji bezprzewodowej

Umożliwia kontrolę prędkości i mocy narzędzi, aktywację sprayu i powietrza oraz programów pracy.

Higiena

Łatwo demontowalne i nadające się do sterylizacji w autoklawie części.

Mata silikonowa

Łatwo demontowalne uchwyty na panelu

Uchwyty na instrumenty wykonane z żywicy

Taca ze stali nierdzewnej

Mata silikonowa na tacę

Gwarancja

Ten produkt jest objęty 4 letnią gwarancją na ewentualne uszkodzenia z powodu wad produkcyjnych. Chroni użytkownika przed niespodziewanymi wydatkami i przestojami w pracy.

PRZYKŁADOWE WYPOSAŻENIE UNITU

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDIF sp. z o.o. sp.k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEDIF sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)