previous arrow
next arrow

DMUCHAWKO-STRZYKAWKI

Strzykawka MINI-LIGHT LUZZANI

Praktyczna i poręczna strzykawka Minilight Luzzani. Końcówki i uchwyty można rozłożyć i sterylizować w autoklawie w temperaturze 130°. Strzykawka Minilight może być wyposażona w wymienne uchwyty, łokieć po stronie asystenta lub normalny dla stołu operatora. 

Strzykawka LUZZANI MINI-BRIGHT

Strzykawka Luzzani Mini-Bright o wyrafinowanym kształcie zaprojektowanym specjalnie do najdokładniejszego ułożenia rączki. Rękojeść ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości materiały zastosowane do produkcji gwarantują długą trwałość, a przede wszystkim bezpieczne czyszczenie w autoklawie w temperaturze 135°.

Dmuchawko-strzykawka STOMADENT

Dmuchawko-strzykawka kątowa o gładkich konturach ułatwiających szybkie i dokładne czyszczenie.
Wyposażona jest w 2 kanały (woda-powietrze) pozwalające na precyzyjną kontrolę powietrza, wody i areozolu, progresywną regulacją spray’u oraz system szybkiego odłączania dyszy Quick-Change.
W zestawie standardowo metalowa dysza do sterylizacji w autoklawie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDIF sp. z o.o. sp.k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEDIF sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)