previous arrow
next arrow

RADIOWIZJOGRAFIA

Radiowizjografię ACTEON cechuje maksymalne uproszczenie wykonywanych procedur oraz wyjątkowa jakość wykonania. Występują w dwóch segmentach: 

Segment STANDARD – w którym znaleźć można produkty o cechach i parametrach najlepszych urządzeń na rynku z dodatkowo najwyższą jakością wykonania i trwałością marki ACTEON.

oraz

Segment PREMIUM – zawierający urządzenia, które prócz właściwości zapewnionych przez linie STANDRAD posiadające unikalne cechy i innowacyjne funkcje niedostępne nigdzie indziej.

U-SENSE – NOWOŚĆ W PORTFOLIO ACTEON®

U-SENSE to najnowszy produkt w kategorii obrazowania wewnątrzustnego marki ACTEON®. Lata doświadczeń pozwoliły na stworzenie urządzenia łączącego ze sobą najwyższą prostotę użytkowania z trwałością i najlepszą ceną.

WYGODA

Zaokrąglone rogi i płaski kształt, 3 metrowy przewód podłączany bezpośrednio do USB oraz biała obwódka na sensorze sprawiają, że umieszczenie czujnika w odpowiednim miejscu jamy ustnej jest jeszcze łatwiejsze.

usensebt-768x683

KOMPATYBILNY Z KAŻDYM OPROGRAMOWANIEM

Dzięki obsłudze protokołu TWAIN, czujnik U-SENSE może współpracować z oprogramowaniem każdego liczącego się producenta. Radiowizjografia ACTEON® może być stosowana zamiast dotychczasowego czujnika innej firmy z zachowaniem bazy pacjentów i wcześniejszej funkcjonalności.

JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

RVG Acteon U-SENSE występuje w dwóch rozmiarach:

  • rozmiar 1 o aktywnym obszarze 20×30 mm
  • rozmiar 2 o aktywnym obszarze 26×34 mm

SOPIX® – ZAWSZE IDEALNE ZDJĘCIA

Innowacyjna technologia ACE® zastosowana w radiowizjografii SOPIX® powoduje zatrzymanie odbioru promieniowania, gdy otrzyma ona wystarczającą dawkę. Dzięki temu eliminuje się ryzyko prześwietlenia zdjęcia, a użytkownik ma pewność, że pierwsze zdjęcie RTG jest zawsze idealne. Stomatolog oszczędza czas, a pacjent jest chroniony przed zbędnym narażeniem na działanie promieniowania RTG.

TECHNOLOGIA FIBER2PIXEL®

Technologia FIBER2PIXEL® oparta jest na wykorzystaniu mikrowłókien optycznych o szerokim spektrum do kierowanej transmisji emitowanych fotonów w celu uzyskania zdjęć o wysokim kontraście.

fiber2pixel

SOPRO® IMAGING – NAJBARDZIEJ INTUICYJNE OPROGRAMOWANIE NA RYNKU dla WINDOWS i MAC IOS

Prostota oraz intuicyjność użytkowania oprogramowania SOPRO® Imaging dedykowanego do weterynarii sprawia, że obrazowanie wewnątrzustne jest łatwe i przyjemne zarówno dla użytkowników systemu Windows jak i MAC IOS.

acteon-rvg-soft

JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

RVG Acteon SOPIX występuje w dwóch rozmiarach:

  • rozmiar 1 o aktywnym obszarze 20×30 mm
  • rozmiar 2 o aktywnym obszarze 26×34 mm
sopix-xray
sopix2-xray

TECHNIKI POZYCJONOWANIA

Już wkrótce ruszamy z serią warsztatów szkoleniowych dotyczących prawidłowego pozycjonowania przy wykonywaniu weterynaryjnych zdjęć wewnątrzustnych.

Więcej informacji pod nr tel. +48 695 129 099.

Równoległa

Dwusiecznej kąta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDIF sp. z o.o. sp.k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEDIF sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)