previous arrow
next arrow

SKANER PŁYTEK FOSFOROWYCH

PSPIX – NAJMNIEJSZY I NAJSZYBSZY SKANER PŁYTEK OBRAZOWYCH NA RYNKU!

Nowy PSPiX jest nawet trzy razy mniejszy od innych skanerów płytek tego typu, co sprawia, że jest on najbardziej kompaktowym systemem dostępnym na rynku. Innowacyjna technologia zastosowana w tym urządzeniu pozwala na uzyskanie doskonałego obrazu już po kilku sekundach od rozpoczęcia skanowania.

INTUICYJNA OBSŁUGA I ERGONOMIA PRACY

Skaner płytek fosforowych PSPiX, dzięki swoim rozmiarom, może być zainstalowany w każdym miejscu gabinetu znacznie zwiększając ergonomię pracy. Urządzenie marki ACTEON® poprzez szereg unikatowych funkcji sprawia, że jego obsługa jest maksymalnie uproszczona.

Skaner sam pobiera płytkę obrazową po umieszczeniu jej w prowadnicy, automatycznie wykrywa rozmiar skanowanej płytki obrazowej oraz odczytuje i optymalizuje obraz przed wyświetleniem go na odpowiednim stanowisku pracy. Następnie płytka obrazowa jest automatycznie czyszczona i gotowa do ponownego wykorzystania, a PSPiXsam przełącza się w tryb oszczędzania energii po określonym przez użytkownika czasie.

OPTYMALNA BARIERA HIGIENICZNA

PSPiXmoże być w pełni obsługiwany poprzez oprogramowanie na komputerze, a jego elementy, które mają styczność z materiałem biologicznym, wyjmowane i sterylizowane w autoklawie.

GŁÓWNE ZALETY SKANERA PŁYTEK FOSFOROWYCH PSPiX

  • może obsługiwać jednocześnie kilka aparatów RTG (każdego producenta),
  • minimalny rozmiar sprawia, że zmieści się w każdym nawet najmniejszym gabinecie,
  • płytki fosforowe marki ACTEON® są większe od tradycyjnej radiowizjografii, co ułatwia zobrazowanie pożądanych struktur,
  • płytki fosforowe są również cienkie i elastyczne, co pozwala na ich łatwiejsze pozycjonowanie w jamie ustnej,
  • awangardowy design pasuje do każdego gabinetu,
  • brak ryzyka uszkodzenia przewodu RVG – wymiana płytki to koszt jedynie 300 PLN!

W zestawie oprócz skanera PSPiXznajdują się dwie płytki fosforowe w rozmiarze 1 oraz dwie w rozmiarze 2 (wielkość analogowej kliszy RTG), 2×100 osłonek foliowych z kartonikami oraz pudełko do przechowywania płytek obrazowych.

pspix-xray

Możliwe rozmiary płytek

SOPRO® IMAGING – NAJBARDZIEJ INTUICYJNE OPROGRAMOWANIE NA RYNKU dla WINDOWS i MAC IOS

Prostota oraz intuicyjność użytkowania oprogramowania SOPRO® Imaging dedykowanego do weterynarii sprawia, że obrazowanie wewnątrzustne jest łatwe i przyjemne zarówno dla użytkowników systemu Windows jak i MAC IOS.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDIF sp. z o.o. sp.k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEDIF sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)