previous arrow
next arrow

NARZĘDZIA ROTACYJNE

Wiertła diamentowe - najwyższa jakość dla idealnego rezultatu

Końcówka wiertła diamentowego MEISINGER jest łączona z korpusem ze stali nierdzewnej w trakcie najnowocześniejszego procesu galwanizacji z wyselekcjonowanymi ziarnami naturalnego diamentu. Gwarantuje to niezwykle jednorodną, bezpieczną i trwałą powłokę diamentową instrumentów, a tym samym optymalne wyniki. Użytkownik może wybierać spośród siedmiu różnych rozmiarów ziaren.

Wiertła z węglika wolframu - funkcjonalna konstrukcja i długa żywotność

Narzędzia MEISINGER z węglika wolframu są wyjątkowe ze względu na ich stabilność i funkcjonalną konstrukcję. Charakteryzują się precyzyjnym ząbkowaniem zapewniającym optymalną wydajność pracy, długą żywotnością i doskonałą koncentrycznością. Instrumenty z węglików spiekanych są wykonane z drobnoziarnistego metalu o wysokiej gęstości.

meisinger-tungsten carbide

Super Flexible Discs

Elastyczne tarcze do polerowania zostały zaprojektowane do pracy z kompozytem, ceramiką i metalem.

Rekomendowana prędkość: 7000-10000 rpm
Maksymalna prędkość: 20000 rpm

meisinger_SF1RF

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDIF sp. z o.o. sp.k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEDIF sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)