previous arrow
next arrow

CHIRURGIA

ODKRYJ DOSKONAŁOŚĆ INSTRUMENTÓW DENTYSTYCZNYCH HU-FRIEDY SILVER!

Przystępne cenowo narzędzia Hu-Friedy Silver wyznaczają standardy jakości dla instrumentów stomatologicznych. Każdy przyrząd dentystyczny z linii Hu-Friedy Silver został zaprojektowany i wyprodukowany w celu dostarczenia najwyższej jakości lekarzom weterynarii.

Instrumenty Hu-Friedy Silver są produkowane z wytrzymałej chirurgicznej stali nierdzewnej. Każda końcówka instrumentu wykonana jest ze stopu stali wysokowęglowej i chromowej. Unikalne procesy produkcyjne zapewniają, że narzędzia Hu-Friedy Silver nie tracą szybko swojej formy i są odporne na korozję podczas powtarzających się cykli sterylizacji. Każda ostra krawędź instrumentu jest wytrzymała i łatwa do ostrzenia.

Wysoka jakość narzędzi Hu-Friedy Silver uzyskiwana jest dzięki wykwalifikowanym rzemieślnikom. Projektują oni i tworzą instrumenty, tak aby pasowały do precyzyjnych standardów firmy. W procesie produkcji skupiają się oni na stworzeniu odpowiednio ostrych krawędzi i spójnych kątów, aby umożliwiać lekarzom weterynarii najlepszą skuteczność w gabinecie.

Zakład, w którym montowana jest większość przyrządów Hu-Friedy Silver, posiada certyfikat ISO 13845 2003.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDIF sp. z o.o. sp.k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEDIF sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)