previous arrow
next arrow

SKALERY

EMS Piezo

Kontrola oscylacji zastosowana w skalerze EMS Piezo gwarantuje dużą precyzję i brak strat energii w postaci ciepła, dzięki czemu chłodzenie wewnętrzne nie jest wymagane.

Skaler SATELEC Newtron

Rączka z LED o mocy 100 000 luksów zapewnia doskonałą widoczność nawet w ukrytych tylnych miejscach. Wyposażone w 6 mocnych i trwałych diod LED emitujących zimne światło (6000-7000°K) aby zapewnić lepsze różnicowanie tkanek.

Skaler TKD Titanus

Pozwala na łatwe i szybkie usunięcie kamienia nazębnego. Tytanowy przetwornik zapewnia wysoką niezawodność i lepszą moc wyjściową. Generowane wibracje są liniowe i podłużne, co pozwala na zmniejszenie dyskomfortu pacjenta.

skaler-stomadent

Skaler STOMADENT ze światłem LED

Wygodny i prosty w obsłudze skaler firmy STOMADENT z pełnym pierścieniem światła LED. Współpracuje z końcówkami w systemie EMS i Woodpecker.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDIF sp. z o.o. sp.k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEDIF sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)