previous arrow
next arrow

O NAS

MEDIF od 1994 r. zaopatruje gabinety i kliniki lekarskie w urządzenia i preparaty specjalistyczne oraz produkty do medycyny.

Naszą ofertę budujemy, kierując się

  • bezpieczeństwem pacjenta,
  • wygodą lekarza,
  • relacją jakości produktów do ich ceny.

W naszej ofercie zapewniamy:

  • produkty renomowanych światowych firm,
  • wyczerpującą informację na temat zastosowania wybranego produktu,
  • fachową informację medyczną – nasi konsultanci to bardzo dokładnie wyszkoleni fachowcy.

Ideą naszego funkcjonowania jest dialog z lekarzem. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa propozycje i uwagi. Stale udoskonalamy naszą ofertę po to, by nasi Klienci byli zadowoleni. Satysfakcja lekarza wyznacza sens naszej działalności.

tlo-O-NAS

PARTNERZY MEDIF

MIGLIONICO

Firma Miglionico s.r.l. została założona w 2000 roku. Specjalizuje się w produkcji unitów stomatologicznych, z których wszystkie są w 100% włoskie. Jakość materiału, badania, ciągłe dopasowywanie produktów do wymagań rynku, a także dbałość o szczegóły – to faktory unitów Miglionico, które sprawiają, że unit jest wygodny w użytkowaniu. Co więcej, wszystkie etapy produkcji są realizowane w jednej fabryce, od starannego doboru surowców do końcowej kontroli jakości. Sukces i wysoka jakość unitów Miglionico wynikają z doświadczenia założyciela firmy, pana Giuseppe Miglionico, który jest obecny w branży stomatologicznej od ponad 25 lat. Miglionico projektuje swoje unity z największą pasją i oddaniem, a przede wszystkim ze szczególnym uwzględnieniem detali i ciągłej ewolucji potrzeb rynku, starannie wybierając jakość surowców – nic nie jest pozostawione przypadkowi!

Więcej o Miglionico

ACTEON

ACTEON SATELEC® jest światowym liderem w produkcji piezoelektrycznych, ultradźwiękowych generatorów, urządzeń do piezochirurgii oraz innowacyjnych systemów obrazowania radiologicznego zaprojektowanych specjalnie z myślą o zastosowaniu w stomatologii weterynaryjnej.
ACTEON SATELEC® – projektuje, produkuje i sprzedaje urządzenia stomatologiczne, medyczne oraz weterynaryjne. We współpracy z krajowymi agencjami badawczymi i uniwersytetami, zintegrowane działy projektowania i rozwoju stale rozwijają urządzenia ultradźwiękowe, lampy polimeryzacyjne czy urządzenia do piezochirurgii. Asortyment firmy ACTEON SATELEC jest stale zwiększany w celu uwzględnienia ostatnich innowacji czy rewolucji technologicznych.

Więcej o Acteon

BIOLASE

Biolase to producent najbardziej innowacyjnych laserów na świecie, które jednocześnie zostały tak zaprojektowane, aby korzystanie z nich było proste i bezpieczne. Lasery amerykańskiej marki Biolase to specjalistyczne urządzenia dedykowane do zastosowania w stomatologii.

Więcej o Biolase

HU-FRIEDY

Firma Hu-Friedy została założona w 1908 roku przez Hugo Friedmana. Siedziba główna firmy mieści się w Chicago, Illinois. Druga siedziba Hu-Friedy to Leimen, w Niemczech. Hu-Friedy jest liderem na światowym rynku instrumentów, używanych w stomatologii. Współpracuje z prywatnymi praktykami, szkołami stomatologicznymi i wiodącymi autorytetami w tej dziedzinie. Posiada swoich przedstawicieli w ponad 60 krajach. Wizytówką firmy są: wysoka jakość, zaawansowana technologia i innowacyjny design produktów.

Więcej o Hu-Friedy

SILFRADENT

Silfradent jest włoską firmą z siedzibą w środku uroczego Parku Narodowego na granicy między Romanią i Toskanią. Od 1975 roku specjalizuje się w produkcji instrumentów dla laboratoriów protetycznych. Laboratorium badawcze Silfradent stworzyło wiele rozwiązań w celu ułatwienia pracy protetyków. Silfradent oferuje szeroką gamę produktów, między innymi sprawdzone mikrosilniki, potężne generatory parowe czy niezawodne wirówki. Wszystkie instrumenty są projektowane i produkowane zgodnie z dyrektywami europejskimi i zgodne ze specyfikacją CE.

Więcej o Silfradent

W&H

W&H jest obecne na polskim rynku od 1990 roku. Na początku działało jako przedstawicielstwo firmy-matki W&H. Od roku 1999 funkcjonuje jako W&H Poland Sp. z o.o. Ścisła, ciągła współpraca z akademiami medycznymi i dealerami gwarantuje stałą obecność firmy na polskim rynku jak również dokładne informacje na temat produktów firmy W&H. Innowacyjność i wysoka jakość produktów W&H stała się faktem dobrze rozpoznawalnym wśród stomatologów. Obecnie Firma W&H POLAND Sp z o.o. jest na terenie Polski wyłącznym przedstawicielem firm: W&H Dentalwerk Bürmoos GmbH, EMS – Electro Medical Systems oraz Ionyx. W&H produkuje precyzyjne instrumenty dla stomatologii,  jak również urządzenia do mikrochirurgii . Turbiny, kątnice, autoklawy, chirurgia W&H reprezentują najwyższy poziom.

Więcej o W&H

HAGER & MEISINGER

Firma Hager&Meisinger powstała w roku 1924 z połączenia istniejącej od 1888 r. firmy Meisinger i powstałej w 1912 roku firmy Hager. Doskonale rozpoznawana marka Meisinger jest w tej chwili jedną z najbardziej szanowanych wśród producentów narzędzi rotacyjnych. Historia firmy rozpoczęła się od produkcji wierteł dentystycznych. Później w palecie jej produktów pojawiły się inne produkty dla przemysłu i rzemiosła, zwłaszcza jubilerów.
Od samego początku firma związana jest z Dusseldorfem. W roku 2001 Meisinger otworzył swoja filię w USA w Jacksonville na Florydzie. Do dnia dzisiejszego firma sprzedała ponad 2 miliardy produktów do 120 krajów świata. Meisinger posiada od 1995 r certyfikat zgodności z DIN EN ISO 9001 i EN 46001. Hasłem firmy jest TRADYCJA, PRECYZJA, INOWACJA .

Więcej o Meisinger

DIADENT

DiaDent powstał w 1985 roku i jest obecnie jednym z wiodących dostawców materiałów endodontycznych. W ciągu 25 lat działalności firma stopniowo rozszerzała swoją ofertę osiągając pełne spektrum produktów niezbędnych w endodoncji. Aby zaspokajać oczekiwania najbardziej wymagających klientów stale udoskonala jakość produktów i serwisu, jednocześnie dbając o to, by zachować umiarkowany poziom cen. Marka DiaDent zasłużyła na pełne zaufanie stomatologów, wszystkie produkty DiaDentu poddawane są rygorystycznemu Systemowi Kontroli Jakość zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 13485.

Więcej o Dia-Dent

Zgodnie z Art. 32 c pkt. 2 Ustawy Prawo Atomowe (Dz.U. 2021 poz. 1941 z późn. zm.) podaje się do wiadomości, że w 2021 r. MEDIF Sp. z o.o. nie uruchomił żadnego urządzenia wytwarzającego promieniowanie jonizujące  na podstawie posiadanego zezwolenia, z związku z tym, działalność w 2021 roku nie miała negatywnego wpływu na zdrowie ludzi i środowisko oraz nie powodowała uwolnień substancji promieniotwórczych do środowiska.

Zgodnie z Art. 32 c pkt. 2 Ustawy Praw Atomowe (Dz.U. 2021 poz. 1941 z późn. zm.) podaje się do wiadomości, że:

W związku z prowadzoną działalnością związaną z narażeniem na promieniowanie jonizujące wykonywaną w 2022 roku przez MEDIF Sp. z o.o.,  na podstawie odczytów dawkomierzy indywidualnych, stwierdzono, iż pracownicy oraz ogół ludności nie otrzymali dawek przekraczających przyjęte ograniczniki dawek.

Działalność wykonywana jest zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Stwierdza się, że działalność w 2022 roku nie miała negatywnego wpływu na zdrowie ludzi i środowisko oraz nie powodowała uwolnień substancji promieniotwórczych do środowiska.

Zgodnie z Art. 32 c pkt. 2 Ustawy Praw Atomowe (Dz.U. 2023 poz. 1173)  podaje się do wiadomości, że:

W związku z prowadzoną działalnością związaną z narażeniem na promieniowanie jonizujące wykonywaną w 2023 roku przez MEDIF Sp. z o.o. sp.k.,  na podstawie dokonanej oceny narażenia stwierdzono, iż pracownicy oraz ogół ludności nie otrzymali dawek przekraczających przyjęte ograniczniki dawek.

Działalność wykonywana jest zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Stwierdza się, że działalność w 2023 roku nie miała negatywnego wpływu na zdrowie ludzi i środowisko oraz nie powodowała uwolnień substancji promieniotwórczych do środowiska.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDIF sp. z o.o. sp.k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEDIF sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)