previous arrow
next arrow

MIGLIONICO NICE GLASS

MIGLIONICO NICE Glass – jest to podstawowy model unitu wykonany w wysokiej technologii. Unit daje szerokie możliwości personalizacji pod kątem doboru instrumentów oraz ustawień, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających profesjonalistów.

Wysoko wykwalifikowani pracownicy, rygorystyczna kontrola każdego etapu cyklu produkcyjnego oraz najwyższej jakości materiały zapewniają spełnienie wymagań jakościowych na najwyższym poziomie.

Dotykowy panel sterujący pokryty szkłem jest odporny na działanie dezynfekcji. Panel dotykowy ma znacznie dłuższą żywotność w porównaniu z tradycyjną klawiaturą membranową.

miglionico-nice-glass1-e1554233285872

Cechy MIGLIONICO NICE Glass:

Panel lekarza

W konstrukcji konsoli przyjęto najlepszą dostępną technologie, aby końcówki były łatwo dostępne nawet w przypadku intuicyjnie wykonywanych czynności. Softmembranowe przyciski umożliwiają zarządzanie wszystkimi głównymi funkcjami unitu i urządzeniami peryferyjnymi.

Panel pozwala zamontować do 6 instrumentów w dowolnej kolejności i obsługiwać trzy różne rozmiary tacek. Z unitem dostarczane są końcówki renomowanych producentów.

Miglionico-nice-glass-cart2

Sterowniki nożne w wersji cyfrowej

Umożliwia kontrolę prędkości i mocy narzędzi, aktywacja spray i powietrza – chip blower, programy pracy.

Higiena

Łatwo demontowalne i nadające się do sterylizacji w autoklawie części.

Mata silikonowa

Łatwo demontowalne uchwyty na panelu

Uchwyty na instrumenty wykonane z żywicy

Taca ze stali nierdzewnej

Mata silikonowa na tacę

Gwarancja

Ten produkt jest objęty 4 letnią gwarancją na ewentualne uszkodzenia z powodu wad produkcyjnych. Chroni użytkownika przed niespodziewanymi wydatkami i przestojami w pracy.

PRZYKŁADOWE WYPOSAŻENIE UNITU

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDIF sp. z o.o. sp.k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEDIF sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)