Sofhyal – usieciowany kwas hialuronowy z lidokainą

Sofhyal to wyjątkowy produkt stworzony z myślą o lekarzach medycyny estetycznej, którzy dążą do osiągnięcia najwyższych standardów w swoich procedurach.

Produkt o doskonałej skuteczności w modelowaniu twarzy, uzupełnianiu ubytków tkankowych i korekcji zmarszczek, pozwalający uzyskać harmonijne i satysfakcjonujące rezultaty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Sofhyal zawiera usieciowany kwas hialuronowy, pochodzenia niezwierzęcego. Jest to sterylny, apirogenny, pozbawiony lateksu, przezroczysty, wiskoelastyczny i biodegradowalny żel. Lidokaina w składzie wprowadza element wygody, eliminując potencjalne dyskomforty i zapewniając płynny przebieg procedury.

Potwierdzono BDDE na poziomie poniżej 0,1 ppm.

Produkt w 100% wyprodukowany we Włoszech, zarejestrowany jako wyrób medyczny z certyfikatem CE.

Ultra-monofazowa technologia

Nowa generacja gładkiego, miękkiego i jednolitego żelu. Ultra‑monofazowa technologia sieciowania pozwala na zmniejszenie ilości BDDE w produkcie końcowym, redukując ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.

Potwierdzone efekty SOFHYAL

Gama produktów:

WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA
Korekta drobnych zmarszczek (okolice wokół ust, oczu, szyja), głębokie nawilżanie Korekta ust, uzupełnienie bruzd nosowo-wargowych i linii marionetek wokół ust (okolice ust, warg i nosa) Wolumetria, uzupełnianie utraconej objętości, modelowanie owalu twarzy, brody, żuchwy i kąta żuchwy
GŁĘBOKOŚĆ INIEKCJI
skóra właściwa – powierzchownie skóra właściwa – warstwa środkowa i głęboka tkanka podskórna i/lub nadokostnowo
SKŁAD
HA 18 mg/ml, 0,3% lidokaina HA 20 mg/ml, 0,3% lidokaina HA 22 mg/ml, 0,3% lidokaina
RODZAJ IGŁY
30G 29G 27G

Każde opakowanie zawiera 2 strzykawki (1 ml).

Dowiedz się więcej:

Aby uzyskać więcej informacji o produktach Sofhyal i możliwości zakupu, wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.