ALPHASCIENCE

Alphascience to francuska firma z główną siedzibą w Paryżu. Oferuje wysokiej jakości innowacyjne kosmetyki antiaging. Do przygotowania formuł produktów wykorzystuje przede wszystkim osiągnięcia nauki, aby móc czerpać jak najwięcej z natury.

Image module
Image module

Dzięki zaawansowanym badaniom i międzynarodowej radzie naukowej, Alphascience jest jedną z niewielu firm na świecie, które mogą wprowadzać na rynek przełomowe innowacje. Instytut Alphascience Research prowadzi Alfred MARCHAL, doktor chemii organicznej i MBA, z 35-letnim doświadczeniem w dziedzinie badań i rozwoju. Jest on uznanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie antyoksydantów i medycyny estetycznej. Wspólnie z Julienem Revol, który ma 20-letnie doświadczenie w dziedzinie opracowywania kosmetyków przeciw starzeniu się, tworzą niesamowity zespół zdolny do tworzenia najnowszych innowacji oferującej wysoką skuteczność dla lekarzy i ich pacjentów.

Alphascience jako pierwsza na świecie firma zastosowała w swoich formułach wysoce stężony kwas taninowy – silny antyoksydant, który zapewnia ochronę skóry. Laboratorium Alphascience opracowało również unikalną, naturalną technologię, która zapewnia stabilizację wysoko stężonego kwasu L-askorbinowego nawet w wysokiej temperaturze (3 miesiące w 40°C).

Marka jest obecna w 20 krajach w Europie (m.in. Francja, Belgia, Luksemburg, Węgry, Wielka Brytania) i na całym świecie (m.in. Meksyk, Brazylia, Chiny, Malezja, Birma, Wietnam, Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie). Jest ceniona wśród specjalistów za wysoką skuteczność usuwania widocznych oznak starzenia.

Misja Alphascience to dalszy rozwój najnowocześniejszych naturalnych,
a jednocześnie innowacyjnych kompleksów, opracowywanie nowych pochodnych molekuł z myślą o profesjonalistach i ich pacjentach.

PERFEKCJA PŁYNĄCA Z NATURY jest kluczową wartością dla Alphascience. Wyrafinowane formuły produktów, rzadkie składniki z badań botanicznych, delikatne zapachy połączone z opakowaniami premium to filary filozofii Alphascience.

Image module

ALPHASCIENCE

INSPIRACJA PŁYNĄCA Z NATURY

ALPHASCIENCE to wysoce innowacyjna francuska firma zaangażowana w ZAAWANSOWANE BADANIA NAUKOWE W ZAKRESIE PIELĘGNACJI SKÓRY.

Filozofia Alphascience jest oparta na połączeniu dwóch fundamentalnych funkcji: Ochrony i Korekty. OCHRONA przed narażeniami środowiskowymi jest kluczowa: promienie UV, zanieczyszczenie, palenie tytoniu stres i alkohol są odpowiedzialne za powstawanie wolnych rodników przyczyniających się do przedwczesnego starzenia. Każde serum Alphascience wykorzystuje silne kompleksy aktywne w celu zneutralizowania działania zanieczyszczeń oraz wolnych rodników na skórę. Produkty Alphascience pełnią również funkcję KOREKCYJNĄ zapewnioną przez wysoce stężone składniki, które są optymalnie wchłaniane przez skórę, tym samym skutecznie korygując oznaki starzenia. Nasze składniki są dozowane w celu zapewnienia konkretnego działania na każdy czynnik starzenia.

PRODUKTY ALPHASCIENCE
Image module

MELA BRIGHT [C+] serum antyoksydacyjne, przeciw przebarwieniom

REWOLUCJA W WALCE Z PRZEBARWIENIAMI

MELA BRIGHT [C+] to pierwsze w Polsce serum antyoksydacyjne zawierające stabilną 3% cysteaminę, której skuteczność porównywalna jest z 4% hydrochinonem. Stanowi kompleksową i bezpieczną alternatywę w leczeniu zaburzeń pigmentacji, nawet na fototypach skóry V i VI. Dzięki unikatowej formule i opatentowanej technologii NextGen®, działa wielokierunkowo na różnych poziomach. Oprócz przede wszystkim silnego działania przeciw przebarwieniom, ma także działanie antyoksydacyjne, przeciwdziała wpływowi zanieczyszczeń środowiska na skórę oraz działa silnie przeciwzmarszczkowo, stymulując produkcję kolagenu.

PIERWSZE SERUM ANTYOKSYDACYJNE ZE STABILNĄ CYSTEAMINĄ

 

Składniki aktywne:

3% stabilna cysteamina: bezpieczny i silny przeciwutleniacz, który skutecznie hamuje tyrozynazę i peroksydazę oraz zwiększa poziom wewnątrzkomórkowego glutationu.

8% stabilizowany kwas L-askorbinowy: antyoksydant, ogranicza transfer melaniny, stymuluje syntezę kolagenu, zapobiega powstawaniu przebarwień i zwiększa blask skóry.

1% kwas fitowy: przeciwutleniacz, pochłaniacz zanieczyszczeń, reguluje pigmentację, normalizuje wydzielanie sebum.

1% acetylo-glicylo-beta-alanina: opatentowany peptyd, działa przeciw przebarwieniom na 4 poziomach.

Ekstrakt z miłorzębu japońskiego: działa silnie antyoksydacyjnie i ochronnie na naczynia krwionośne.

Formuła serum ma pH 3,85, co zwiększa penetrację składników aktywnych.

WAŻNE: cysteamina ma charakterystyczny zapach. Dzięki innowacyjnej formule serum Mela Bright [C+], ten zapach nie zmienia się z upływem czasu, w tym pod wpływem ciepła, i znika po kilku minutach od nałożenia na skórę. Dlatego nie jest konieczne spłukiwanie.

Bez zapachów, bez hydrochinonu, bez dodatku konserwantów, parabenów i fenoksyetanolu, nie testowany na zwierzętach.

WSKAZANIA

Redukcja przebarwień skórnych o różnej etiologii. Skóra zmęczona, szara, pozbawiona blasku.

Widoczne oznaki starzenia, takie jak zmarszczki i utrata jędrności, spowodowane przez czynniki środowiskowe i biologiczne.

ZASTOSOWANIE

Nakładać niewielką ilość raz dziennie na dotknięte obszary, wykonując delikatny masaż. Odczekać kilka sekund, aż serum wchłonie się w skórę, a następnie zastosować codzienną pielęgnację  i filtr przeciwsłoneczny o wysokim wskaźniku ochrony UV.

Produkt do stosowania 1 raz na dobę (rano lub wieczorem) przez okres minimum2 miesięcy.

Beztłuszczowa konsystencja dostosowana do wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry normalnej i mieszanej.

Image module

TANNIC [CF] serum antyoksydacyjne, rozświetlające

Najbardziej zaawansowane antyoksydacyjne połączenie witaminy C w wysokim stężeniu z składnikami aktywnymi w celu zapobiegania i korygowania oznak starzenia. Formuła zawiera skoncentrowane połączenie molekularne o wysokiej wydajności, zapewniające ochronę oraz przywracające integralność skóry. Stymuluje ona syntezę kolagenu i reguluje pigmentację, dając tym samym jędrniejszą, gładszą i bardziej promienną skórę.

ANTYOKSYDACJA ZAPEWNIAJĄCA INTENSYWNĄ NAPRAWĘ

Składniki aktywne:
10% stabilizowany kwas L-askorbinowy (witamina C w swojej naturalnej postaci): przeciwutleniacz, stymuluje syntezę kolagenu, zapobiega powstawaniu przebarwień i poprawia blask skóry 2% kwas taninowy: wzmacnia aktywność antyoksydacyjną formuły i syntezę kolagenu 0,5% Kwas ferulowy: przeciwutleniacz, ochrona przed czynnikami środowiskowymi. Koncentrat z miłorzębu japońskiego: zmniejsza widoczność zmarszczek, opóźnia procesy starzenia się skóry i chroni ją przed szkodliwym działanie wolnych rodników

Bez zapachów, bez parabenów, nie testowane na zwierzętach.

WSKAZANIA

Zaawansowane oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, przebarwienia i utrata jędrności, spowodowane przez czynniki środowiskowe i biologiczne.

ZASTOSOWANIE

Nanosić rano i wieczorem delikatnie masując opuszkami palców na twarz, szyję, dekolt i wierzch dłoni przed zastosowaniem normalnego preparatu nawilżającego Alphascience.

Image module

PHYTIC [TC] serum antyoksydacyjne, ujędrniająco-regenerujące

Połączenie stabilizowanej witaminy C w wysokim stężeniu z silnymi antyoksydantami, aby zneutralizować stres środowiskowy (UV, zanieczyszczenia) dla gładszej, bardziej promiennej i jędrniejszej skóry. Formuła zawiera wysokie stężenia silnych antyoksydantów skutecznie neutralizujących czynniki powodujące starzenie. Synergiczne połączenie z kwasem L-askorbinowym stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz odbudowę komórek, ograniczając tym samym powstawanie delikatnych linii, zmarszczek i poprawiając promienność skóry.

OCHRONA PRZED STARZENIEM I ZANIECZYSZCZENIAMI

Składniki aktywne:
8% stabilizowany kwas L-askorbinowy (witamina C w swojej naturalnej postaci): przeciwutleniacz, stymuluje syntezę kolagenu, zapobiega powstawaniu przebarwień i poprawia blask skóry.
2% kwas fitowy: przeciwutleniacz, neutralizuje zanieczyszczenia, reguluje pigmentację i normalizuje wydzielanie sebum
0,2% kwas taninowy: wzmacnia aktywność antyoksydacyjną formuły i syntezę kolagenu
Koncentrat z miłorzębu japońskiego: zmniejsza widoczność zmarszczek, opóźnia procesy starzenia się skóry i chroni ją przed szkodliwym działanie wolnych rodników

Bez zapachów, bez parabenów, nie testowane na zwierzętach

WSKAZANIA

Przedwczesne oznaki starzenia się skóry, takie jak pierwsze zmarszczki, delikatne linie, przebarwienia oraz matowa cera, wynikające ze stresu, działania promieni UV i zanieczyszczeń.

ZASTOSOWANIE

Nanosić rano delikatnie masując opuszkami palców na twarz, szyję i dekolt przed zastosowaniem normalnego preparatu nawilżającego Alphascience.

Image module

ALPHA BRIGHT serum antyoksydacyjne, rozjaśniające i wyrównujące koloryt

Silne połączenie molekularne neutralizuje działanie zanieczyszczeń i wolnych rodników odpowiedzialnych za zaburzenia pigmentacyjne, oraz kontroluje każdy etap procesu pigmentacji, redukując przebarwienia i poprawiając koloryt skóry. Serum działa normalizująco na wydzielanie sebum, wygładza i ujędrnia skórę oraz poprawia jej blask.

INTENSYWNE KORYGOWANIE PRZEBARWIEŃ

Składniki aktywne:
8% stabilizowany kwas L-askorbinowy (witamina C w swojej naturalnej postaci): przeciwutleniacz, stymuluje syntezę kolagenu, zapobiega powstawaniu przebarwień i poprawia blask skóry
Acetyloglicylo-β-alanina: skuteczny korektor przebarwień, rozjaśniający peptyd o 4-poziomowym mechanizmie działania na melanogenezę
2% Kwas fitowy: przeciwutleniacz, neutralizuje zanieczyszczenia, reguluje pigmentację i normalizuje wydzielanie sebum

WSKAZANIA

Przebarwienia spowodowane zmianami środowiskowymi (słońce, leki, zanieczyszczenia) oraz hormonalnymi (ciąża, starzenie), jak również przebarwienia po-zapalne i po-trądzikowe

ZASTOSOWANIE

Nanosić rano i wieczorem na konkretne miejsce delikatnie masując opuszkami palców.

Image module

SURFACE [CR] krem silnie nawilżający i regenerujący

Formuła zawiera wysokie stężenia L-glutaminianu, aminokwasu odpowiedzialnego za wytwarzanie kolagenu, w połączeniu z czystą genisteiną, która zapobiega degradacji kolagenu, koryguje zmarszczki i ujędrnia skórę. Dodatkowo, opatentowany tripeptyd wygładza skórę poprzez odprężenie mięśni podkreślających linie ekspresyjne. Kwas hialuronowy silnie nawilża skórę.

INTENSYWNE KORYGOWANIE ZMARSZCZEK

Składniki aktywne:
Opatentowany Tripeptyd: Wygładza skórę, rozluźniając mięśnie zaznaczające linie ekspresji w celu uzyskania efektu „botoksu”
L-Glutamina: firma ALPHASCIENCE po raz pierwszy poradziła sobie z wektorowaniem tego aminokwasu w dipeptydzie. Wektoryzowana L-glutamina jest silnym wzmacniaczem kolagenowym i blokerem glikacji o długotrwałym działaniu na redukcję zmarszczek i gęstość skóry.
Genisteina: zwiększa produkcję kolagenu fibroblastów i zmniejsza ich degradację dzięki działaniu hamującemu metaloproteazę (MP1, MP3), długotrwale wpływając na zwiotczenie skóry
Kwas hialuronowy: wypełnia zmarszczki i optymalizuje naturalne nawilżenie skóry.

Bez zapachów, bez parabenów, nie testowane na zwierzętach

WSKAZANIA

Delikatne linie i istniejące zmarszczki, utrata jędrności

ZASTOSOWANIE

Kremowa emulsja do nanoszenia rano i wieczorem na twarz i skórę po zastosowaniu serum antyoksydacyjnego Alphascience.

Image module

ULTRA DEEP krem głęboko regenerujący

Synergiczne połączenie komórek macierzystych mydlnicy oraz białek łubinu, zapewnia regenerację skóry i przywraca jej gęstość. Genisteina uelastycznia skórę. Escyna redukuje zaczerwienienia i widoczność niewielkich naczyń krwionośnych. Krem o bogatej i gładkiej konsystencji, rewitalizuje skórę suchą.

JĘDRNOŚĆ I GĘSTOŚĆ

Składniki aktywne:
Komórki macierzyste mydlnicy
Białka łubinu
Genisteina
Escyna
Kwas hialuronowy
Masło shea

WSKAZANIA

Wrażliwa skóra ze stratami gęstości i wiotczeniem. Niedoskonałości cery, zaczerwienienia lub widoczne niewielkie naczynka krwionośne.

ZASTOSOWANIE

Nanosić rano i wieczorem na twarz, szyję i dekolt po zastosowaniu serum antyoksydacyjnego Alphascience.

Image module

Regen [Hx] emulsja łagodząco-regenerująca po zabiegach

Natychmiastowo łagodzi podrażnioną skórę oraz wspomaga jej regenerację. Połączenie Helicine Complex oraz Natural Defence System wspiera wzmożoną regenerację naskórka,
działa przeciwzapalne i przeciwświądowo, chroni skórę przed utratą wilgoci, łagodzi podrażnienia, oraz zmniejsza reakcje alergiczne. Zawarty w emulsji kwas hialuronowy wygładza i nawilża.

ULGA I REGENERACJA

Składniki aktywne:
5% Helicine Complex pomaga szybko zregenerować uszkodzoną skórę
3% Natural Defence System zawierający wyciąg z nasion czarnej porzeczki oraz winorośli balonowej ma działanie przeciwzapalne, oraz łagodzi podrażnienia.
3% kwas hialuronowy nawilża i stymuluje skórę do odnowy

Bez zapachów, bez parabenów, bez alkoholu i silikonów

WSKAZANIA

Skóra podrażniona po zabiegach estetycznych takich jak: mezoterapia,
peelingi chemiczne, lasery, krioterapia, światłoterapia.

ZASTOSOWANIE

Nakładać rano i wieczorem cienką warstwę masując skórę. Może być stosowany tuż po zabiegu medycyny estetycznej. UWAGA: Nie stosować na otwarte rany, unikać kontaktu z oczami.

Image module

EYE MATRIX głęboko regenerujący krem pod oczy

Eye Matrix działa kompleksowo, dzięki unikalnym składnikom. Połączenie L-glutaminy wraz z Genisteiną zwiększa syntezę kolagenu, wzmacniając efekt liftingu. Opatentowany przez Alphascience kompleks Botox-like natychmiastowo wygładza drobne zmarszczki, a Troxerutyna w niosomach redukuje cienie pod oczami oraz rozświetla skórę. Kwas hialuronowy wzmacnia, nawilża i wygładza skórę.

NATYCHMIASTOWY EFEKT

Składniki aktywne:
5% L-glutamina + Genisteina zwiększa syntezę kolagenu dla lepszego efektu liftingu
2% opatentowany tripeptyd Botox-like natychmiastowo wygładza powierzchowne zmarszczki
3% Troxerutyna w niosomach redukuje cienie pod oczami i rozświetla skórę
2% kwas hialuronowy wzmacnia skórę, nawilża ją i wygładza

Bez zapachu, bez parabenów. Produkt przetestowany dermatologicznie i okulistycznie.

WSKAZANIA

Utrata gęstości skóry wokół oczu, drobne zmarszczki o raz cienie.

Image module

HA Booster Serum koncentrat wypełniająco nawilżający

Zawarty w HA Booster Serum kompleks organicznego krzemu i kwasu hialuronowego wspiera przenikanie HA i wzmacnia skórę. Roślinna tauryna stymuluje odnowę komórkową oraz zapewnia ochronę antyoksydacyjną. Czysty kwas hialuronowy nawilża i wygładza skórę, a Biomimetyczny Polimer Nawilżający ułatwia przyswajanie składników przez skórę. Dzięki fizjologicznemu pH 5,5 serum jest doskonale tolerowane. Ze względu na swoje działanie HA Booster Serum jest idealnym preparatem do stosowania po zabiegach estetycznych w celu regeneracji, nawilżenia i podtrzymania efektów stosowania wypełniaczy z kwasem hialuronowym.

NAWILŻENIE I WYPEŁNIENIE

Składniki aktywne:
5% kompleks organicznego krzemu i kwasu hialuronowego zwiększa przenikanie HA do głębokich warstw skóry oraz stymuluje proliferację keratynocytów w celu jej głębokiego nawilżenia i odbudowy.
1,5% Tauryna roślinna zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami oraz wolnymi rodnikami.
0,5% kwas hialuronowy nawilża, wygładza i wzmacnia skórę.
Biomimetyczny Polimer Nawilżający optymalizuje proces adaptacji składników do skóry.

Bez zapachu, bez parabenów, bez silikonów, bez alkoholu, pH 5,5.

Image module

ULTRA FIRM koncentrat modelujący twarz i szyję

Ultra Firm to pierwszy produkt aktywnie przeciwdziałający karbamylacji kolagenu – procesowi, który obok glikacji jest odpowiedzialny za degradację kolagenu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacji Alphascience – Shiitake complex. Skoncentrowana formuła kremu zawierająca regenerujące składniki aktywne działa na tkanki podporowe, przywracając twarzy utracony owal. Skóra staje się jędrna, a jej koloryt wyrównany. Delikatna, jedwabista konsystencja kremu zapewnia gładkie i matowe wykończenie.

 

 

Składniki aktywne

2% Shiitake complex minimalizuje poziom karbamylacji. Zwiększa syntezę kolagenu, poprawia jego jakość, pomaga zmniejszyć destabilizację kolagenu.
2% L-Glutamina zwiększa syntezę kolagenu intensyfikując efekt liftingu.
2% Genisteina poprawia jakość kolagenu i zwiększa elastyczność skóry. Minimalizuje glikację. Wyrównuje koloryt skóry.

Bez parabenów

WSKAZANIA

Zmarszczki w okolicy szyi oraz twarzy. Utrata jędrności skóry, poziome linie na szyi, nierównomierny koloryt skóry.

ZASTOSOWANIE

Stosować rano i/lub wieczorem na skórę twarzy, szyi i dekoltu delikatnie masując. Stanowi doskonałe uzupełnienie estetycznych zabiegów ujędrniających (rozpocząć stosowanie od 2 do 10 dni po zabiegu w zależności od stanu skóry).

Dowiedz się więcej

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDIF sp. z o.o. sp.k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEDIF sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)