ALPHASCIENCE

Alphascience to francuska firma z główną siedzibą w Paryżu. Oferuje wysokiej jakości innowacyjne kosmetyki przeciwzmarszczkowe. Do przygotowania formuł produktów wykorzystuje przede wszystkim osiągnięcia nauki, aby móc czerpać jak najwięcej z natury.

Image module
Image module

Dzięki zaawansowanym badaniom i międzynarodowej radzie naukowej, Alphascience jest jedną z niewielu firm na świecie, które mogą wprowadzać na rynek przełomowe innowacje. Instytut Alphascience Research prowadzi Alfred MARCHAL, doktor chemii organicznej i MBA, z 35-letnim doświadczeniem w dziedzinie badań i rozwoju. Jest on uznanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie antyoksydantów i medycyny estetycznej. Wspólnie z Julienem Revol, który ma 20-letnie doświadczenie w dziedzinie opracowywania kosmetyków przeciw starzeniu się, tworzą niesamowity zespół zdolny do tworzenia najnowszych innowacji oferującej wysoką skuteczność dla lekarzy i ich pacjentów.

Alphascience to pierwsza na świecie firma, która ustabilizowała kwas taninowy, nowy antyoksydant o wyjątkowych właściwościach leczniczych dla skóry. Alphascience opracowała również unikalną, naturalną technologię, która zapewnia stabilizację wysoko stężonego kwasu L-askorbinowego nawet w wysokiej temperaturze (3 miesiące w 40°C).

Marka jest obecna w 20 krajach w Europie (m.in. Francja, Belgia, Luksemburg, Węgry, Wielka Brytania) i na całym świecie (m.in. Meksyk, Brazylia, Chiny, Malezja, Birma, Wietnam, Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie). Jest ceniona wśród specjalistów za wysoką skuteczność usuwania widocznych oznak starzenia.

Misja Alphascience to dalszy rozwój najnowocześniejszych naturalnych a jednocześnie innowacyjnych kompleksów, opracowywanie nowych pochodnych molekuł z myślą o profesjonalistach i ich pacjentach…

Produkty Alphascience dostępne są tylko w najlepszych gabinetach lekarskich, lista klinik dostępna jest w zakładce GABINETY.
PERFEKCJA PŁYNĄCA Z NATURY jest kluczową wartością dla Alphascience: wyrafinowane formuły produktów, rzadkie składniki z badań botanicznych, delikatne zapachy połączone z opakowaniami premium to filary filozofii Alphascience.

Image module

ALPHASCIENCE

INSPIRACJA PŁYNĄCA Z NATURY

ALPHASCIENCE to wysoce innowacyjna francuska firma zaangażowana w ZAAWANSOWANE BADANIA NAUKOWE W ZAKRESIE PIELĘGNACJI SKÓRY.

Filozofia Alphascience jest oparta na połączeniu dwóch fundamentalnych funkcji: Ochrony i Korekty. OCHRONA przed narażeniami środowiskowymi jest kluczowa: promienie UV, zanieczyszczenie, palenie tytoniu stres i alkohol są odpowiedzialne za powstawanie wolnych rodników przyczyniających się do przedwczesnego starzenia. Każde serum Alphascience wykorzystuje silne kompleksy aktywne w celu zneutralizowania działania zanieczyszczeń oraz wolnych rodników na skórę. Produkty Alphascience pełnią również funkcję KOREKCYJNĄ zapewnioną przez wysoce stężone składniki, które są optymalnie wchłaniane przez skórę, tym samym skutecznie korygując oznaki starzenia. Nasze składniki są dozowane w celu zapewnienia konkretnego działania na każdy czynnik starzenia.

PRODUKTY ALPHASCIENCE
Image module

TANNIC [CF] serum rozświetlające

Najbardziej zaawansowane antyoksydacyjne połączenie witaminy C w wysokim stężeniu z składnikami aktywnymi w celu zapobiegania i korygowania oznak starzenia. Formuła zawiera skoncentrowane połączenie molekularne o wysokiej wydajności, zapewniające ochronę oraz przywracające integralność skóry. Stymuluje ona syntezę kolagenu i reguluje pigmentację, dając tym samym jędrniejszą, gładszą i bardziej promienną skórę.

ANTYOKSYDACJA ZAPEWNIAJĄCA INTENSYWNĄ NAPRAWĘ

Składniki aktywne:
10% stabilizowany kwas L-askorbinowy (witamina C w swojej naturalnej postaci): przeciwutleniacz, stymuluje syntezę kolagenu, zapobiega powstawaniu przebarwień i poprawia blask skóry 2% kwas taninowy: wzmacnia aktywność antyoksydacyjną formuły i syntezę kolagenu 0,5% Kwas ferulowy: przeciwutleniacz, ochrona przed czynnikami środowiskowymi. Koncentrat z miłorzębu japońskiego: zmniejsza widoczność zmarszczek, opóźnia procesy starzenia się skóry i chroni ją przed szkodliwym działanie wolnych rodników

Bez zapachów, bez parabenów, nie testowane na zwierzętach.

WSKAZANIA:

Zaawansowane oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, przebarwienia i utrata jędrności, spowodowane przez czynniki środowiskowe i biologiczne.

ZASTOSOWANIE

Nanosić rano i wieczorem delikatnie masując opuszkami palców na twarz, szyję, dekolt i wierzch dłoni przed zastosowaniem normalnego preparatu nawilżającego Alphascience.

Image module

PHYTIC [TC] serum ujędrniająco-regenerujące

Połączenie stabilizowanej witaminy C w wysokim stężeniu z silnymi antyoksydantami, aby zneutralizować stres środowiskowy (UV, zanieczyszczenia) dla gładszej, bardziej promiennej i jędrniejszej skóry. Formuła zawiera wysokie stężenia silnych antyoksydantów skutecznie neutralizujących czynniki powodujące starzenie. Synergiczne połączenie z kwasem L-askorbinowym stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz odbudowę komórek, ograniczając tym samym powstawanie delikatnych linii, zmarszczek i poprawiając promienność skóry.

OCHRONA PRZED STARZENIEM I ZANIECZYSZCZENIAMI

Składniki aktywne:
8% stabilizowany kwas L-askorbinowy (witamina C w swojej naturalnej postaci): przeciwutleniacz, stymuluje syntezę kolagenu, zapobiega powstawaniu przebarwień i poprawia blask skóry.
2% kwas fitowy: przeciwutleniacz, neutralizuje zanieczyszczenia, reguluje pigmentację i normalizuje wydzielanie sebum
0,2% kwas taninowy: wzmacnia aktywność antyoksydacyjną formuły i syntezę kolagenu
Koncentrat z miłorzębu japońskiego: zmniejsza widoczność zmarszczek, opóźnia procesy starzenia się skóry i chroni ją przed szkodliwym działanie wolnych rodników

Bez zapachów, bez parabenów, nie testowane na zwierzętach

WSKAZANIA:

Przedwczesne oznaki starzenia się skóry, takie jak pierwsze zmarszczki, delikatne linie, przebarwienia oraz matowa cera, wynikające ze stresu, działania promieni UV i zanieczyszczeń.

ZASTOSOWANIE

Nanosić rano delikatnie masując opuszkami palców na twarz, szyję i dekolt przed zastosowaniem normalnego preparatu nawilżającego Alphascience.

Image module

ALPHA BRIGHT serum rozjaśniające i wyrównujące koloryt

Silne połączenie molekularne neutralizuje działanie zanieczyszczeń i wolnych rodników odpowiedzialnych za zaburzenia pigmentacyjne, oraz kontroluje każdy etap procesu pigmentacji, redukując przebarwienia i poprawiając koloryt skóry. Serum działa normalizująco na wydzielanie sebum, wygładza i ujędrnia skórę oraz poprawia jej blask.

INTENSYWNE KORYGOWANIE PRZEBARWIEŃ

Składniki aktywne:
8% stabilizowany kwas L-askorbinowy (witamina C w swojej naturalnej postaci): przeciwutleniacz, stymuluje syntezę kolagenu, zapobiega powstawaniu przebarwień i poprawia blask skóry
Acetyloglicylo-β-alanina: skuteczny korektor przebarwień, rozjaśniający peptyd o 4-poziomowym mechanizmie działania na melanogenezę
2% Kwas fitowy: przeciwutleniacz, neutralizuje zanieczyszczenia, reguluje pigmentację i normalizuje wydzielanie sebum

WSKAZANIA:

Przebarwienia spowodowane zmianami środowiskowymi (słońce, leki, zanieczyszczenia) oraz hormonalnymi (ciąża, starzenie), jak również przebarwienia po-zapalne i po-trądzikowe

ZASTOSOWANIE

Nanosić rano i wieczorem na konkretne miejsce delikatnie masując opuszkami palców.

Image module

SURFACE [CR] krem silnie nawilżający i regenerujący

Formuła zawiera wysokie stężenia L-glutaminianu, aminokwasu odpowiedzialnego za wytwarzanie kolagenu, w połączeniu z czystą genisteiną, która zapobiega degradacji kolagenu, koryguje zmarszczki i ujędrnia skórę. Dodatkowo, opatentowany tripeptyd wygładza skórę poprzez odprężenie mięśni podkreślających linie ekspresyjne. Kwas hialuronowy silnie nawilża skórę.

INTENSYWNE KORYGOWANIE ZMARSZCZEK

SKŁADNIKI AKTYWNE:
Opatentowany Tripeptyd: Wygładza skórę, rozluźniając mięśnie zaznaczające linie ekspresji w celu uzyskania efektu „botoksu”
L-Glutamina: firma ALPHASCIENCE po raz pierwszy poradziła sobie z wektorowaniem tego aminokwasu w dipeptydzie. Wektoryzowana L-glutamina jest silnym wzmacniaczem kolagenowym i blokerem glikacji o długotrwałym działaniu na redukcję zmarszczek i gęstość skóry.
Genisteina: zwiększa produkcję kolagenu fibroblastów i zmniejsza ich degradację dzięki działaniu hamującemu metaloproteazę (MP1, MP3), długotrwale wpływając na zwiotczenie skóry
Kwas hialuronowy: wypełnia zmarszczki i optymalizuje naturalne nawilżenie skóry.

Bez zapachów, bez parabenów, nie testowane na zwierzętach

WSKAZANIA:

Delikatne linie i istniejące zmarszczki, utrata jędrności

ZASTOSOWANIE

Kremowa emulsja do nanoszenia rano i wieczorem na twarz i skórę po zastosowaniu serum antyoksydacyjnego Alphascience.

Image module

ULTRA DEEP krem głęboko regenerujący

Synergiczne połączenie komórek macierzystych mydlnicy oraz białek łubinu, zapewnia regenerację skóry i przywraca jej gęstość. Genisteina uelastycznia skórę. Escyna redukuje zaczerwienienia i widoczność niewielkich naczyń krwionośnych. Krem o bogatej i gładkiej konsystencji, rewitalizuje skórę suchą.

JĘDRNOŚĆ I GĘSTOŚĆ

SKŁADNIKI AKTYWNE:
Komórki macierzyste mydlnicy
Białka łubinu
Genisteina
Escyna
Kwas hialuronowy
Masło shea

WSKAZANIA:

Wrażliwa skóra ze stratami gęstości i wiotczeniem. Niedoskonałości cery, zaczerwienienia lub widoczne niewielkie naczynka krwionośne.

ZASTOSOWANIE

Nanosić rano i wieczorem na twarz, szyję i dekolt po zastosowaniu serum antyoksydacyjnego Alphascience.

Dowiedz się więcej

Informacje dla Pacjenta