O nas

MEDIF jest firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na polskim rynku medycznym, działającą w trzech sektorach: medycyny estetycznej (MEDIF Aesthetics), stomatologicznym (MEDIF Dentistry), a od 2021 roku również weterynaryjnym (MEDIF Veterinary) zajmując czołową pozycję na polskim rynku.

MEDIF Aesthetics oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej, z ukierunkowaniem na medycynę regeneracyjną. Misją organizacji jest przywracanie piękna w naturalny i bezpieczny dla pacjenta sposób.

MEDIF Aesthetics pracujemy ze sprawdzonymi i innowacyjnymi producentami rozwiązań dla medycyny estetycznej, jak również wprowadzamy na Polski rynek produkty, które upraszczają przebieg procedur medycznych. Nasz zespół to świetnie wyszkoleni, kompetentni i skupieni na innowacyjnej i bezpiecznej medycynie eksperci, którzy współpracują z najbardziej uznanymi lekarzami i klinikami w Polsce.

Image module

Dbając o  najwyższą jakość produktów dla naszych Klientów, współpracujemy jedynie z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami. Działamy również zgodnie z normą EN ISO 13485:2016, która poświadcza jakość w zakresie usług, dystrybucji i produkcji wyrobów medycznych.

Image module

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDIF sp. z o.o. sp.k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEDIF sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)