LIPOTRANSFER

NATURAL FILLER

LIPOTRANSFER

Natural filler! MICRO&NANO FAT technology

Medycyna regeneracyjna jest prężenie rozwijającą się dziedziną nauki na całym świecie, doceniana na międzynarodowych kongresach naukowych oraz coraz częściej stosowana przez lekarzy medycyny estetycznej!

Dowiedz się więcej o:

Image module
Image module

NOWY WYMIAR MEDYCYNY REGENERACYJNEJ!

Niezwykle prosta, skuteczna i bezpieczna technologia MICRO&NANO FAT by dr Mario Goisis już jest dostępna dla medycyny estetycznej!

Uznana i wykorzystywana na całym świecie metoda i najnowszy trend w autologicznych zabiegach w medycynie regeneracyjnej!

Zabiegi z wykorzystaniem zestawów K-68 i Goisis Body Modeling Kit to najbardziej innowacyjne, a zarazem łatwe i bezpieczne w wykonaniu procedury, które polegają na pobraniu tkanki tłuszczowej wraz ze składnikami komórkowymi i przygotowaniu jej w kilku prostych krokach do bezpiecznego podania w okolice wymagające wypełnienia i regeneracji.

Kim jest twórca metody Micro&Nano Fat technology?

Dr Mario Goisis to światowej sławy chirurg i uznany specjalista transplantacji tłuszczu (lipofilingu) w medycynie estetycznej. Powoływany na międzynarodowe Kongresy, gdzie wygłasza wykłady oraz prowadzi warsztaty i szkolenia. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w pracy zawodowej w swojej klinice.

Dr Mario Goisis jest entuzjastą antropologii i od lat fascynuje się naturalnymi rysami twarzy, dlatego dba o naturalność i unika hiperkorekcji gdziekolwiek na świecie wykonuje zabieg!

Autor wielu książek i atlasów na temat pełnej rewitalizacji i regeneracji skóry twarzy i ciała najnowocześniejszymi metodami.

Image module
Image module

Co wyróżnia metodę K-68?

 • 1 zestaw=1 zabieg! Sterylny i zamknięty system do pobierania preparatu, który daje gwarancję bezpieczeństwa
 • metoda już dostępna dla lekarzy medycyny estetycznej
 • procedura zapewnia naturalne efekty, bez zmiany rysów twarzy
 • szkolenia z twórcą metody i doświadczonym specjalistą dr Mario Goisis
 • specjalnie opatentowana kaniula, pozwala na znacznie szybsze pobranie i mniejsze uszkodzenie komórek tłuszczu
 • zabiegi nie wyłączające pacjentów z aktywności zawodowej
Image module

Innowacyjna kaniula ma średnicę 2 mm, tępy koniec i sześć portów.

Główną jej zaletą jest możliwość pobrania tłuszczu w krótszym czasie. Dzięki unikalnej konstrukcji kaniuli pobranie przebiega w ruchu rotacyjnym ręki, co pozwala na szybszą procedurę przeprowadzenia zabiegu oraz zminimalizowanie uszkodzenia preparatu.

Opatentowana przez  dr Goisisa kaniula zmniejsza dyskomfort pacjenta oraz ryzyko uszkodzenia naczyń, ponieważ jest bardzo precyzyjna oraz nie wymaga użycia siły. Pozwala również na kontrolę podczas pobrania preparatu i bardziej powierzchowne zasysanie tłuszczu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg polega na pobraniu z okolicy biodra niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej opatentowanej kaniuli po uprzednim znieczuleniu okolicy. Pierwszym etapem przygotowania tłuszczu jest usunięcie płynu znieczulającego i czerwonych krwinek, które mają prozapalne i toksyczne działanie na tłuszcz, dlatego bardzo istotną funkcją systemu jest jego zdolność do całkowitego oczyszczenia tłuszczu przed podaniem.
Innowacją metody Goisis jest całkowicie zamknięty system. Pobranie, przetwarzanie i wstrzykiwanie tłuszczu odbywa się w zamkniętym systemie, który całkowicie eliminuje kontakt z powietrzem. Bezpośredni kontakt z powietrzem ma bowiem negatywny wpływ na preparat – dochodzi do aktywacji uszkodzeń oksydacyjnych.

W zależności od zaplanowanej terapii, preparat można przygotować na dwa sposoby, uzyskując MICRO FAT (wolumetria) oraz NANO FAT (regeneracja). Z jednego pobrania materiału uzyskuje się około 12 ml preparatu, co jest ilością wystarczającą do wykonania pełnej korekcji twarzy (plastyka brody, nosa czy biorewitalizacja skóry dłoni). Po odpowiednim przygotowaniu tłuszczu następuje jego podanie w zależności od wskazań i oczekiwań pacjenta. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne komponenty do stworzenia materiału oraz wykonania zabiegu.

CZAS TRWANIA ZABIEGU: ok. 60 minut

PROSTOTA I WYDAJNOŚĆ – K-68

 • ŁATWE POBIERANIE TŁUSZCZU
  Specjalnie opracowany kształt portów oraz ich liczba w opatentowanej kaniuli pozwalają uzyskać dużą objętość zasysanej tkanki przy każdym ruchu ręką podczas pobrania materiału.
 • ŁATWE PRZYGOTOWANIE DO POBRANIA
  Podczas tworzenia preparatu zawory w zamkniętym systemie otwierają się automatycznie: tłuszcz i krew są kierowane i przenoszone do różnych części systemu, tak aby zapewnić maksymalnie oczyszczony preparat.
 • ŁATWE WSTRZYKNIĘCIE
  Niska lepkość tłuszczu gwarantuje szybsze i łatwiejsze wstrzyknięcie!
WSKAZANIA:
 • pobudzenie procesów regeneracji skóry
 • wypełnienie zmarszczek
 • przywrócenie objętości w naturalny sposób
 • zredukowanie wiotkości skóry
OBSZARY W KTÓRYCH WYKONUJEMY ZABIEG EASY FAT
 • bruzdy nosowo-wargowe
 • okolice oczu
 • modelowanie ust i brody
 • korekcja nosa
 • rewitalizacja dłoni
 • okolice szyi i dekoltu
 • nadanie objętości całej twarzy z zachowaniem naturalnych rysów
EFEKTY:
 • widoczne odmłodzenie
 • redukcja zmarszczek
 • naturalny efekt, z zachowaniem rysów twarzy
 • regeneracja i odżywienie struktury skóry

SATYSFAKCJA PACJENTÓW Z CAŁEGO ŚWIATA

Najlepsza rekomendacja zabiegu to zadowolenie i satysfakcja pacjentów, to oni właśnie chwalą i rekomendują metodę K-68, za to, że jest nieskomplikowana, bezpieczna i naturalna, a co najważniejsze nie wyłączająca z aktywności zawodowej.

Image module

ZESTAWY DO WYKONANIA ZABIEGÓW MICRO&NANO FAT technology

Tylko oryginalne zestawy, wykorzystujące najnowszą technologię, pozwalają na stworzenie indywidualnego preparatu dla pacjenta, który w naturalny sposób daje ogromne możliwości poprawy wyglądu i pobudzenia skóry do regeneracji.

Image module

Modelowanie sylwetki

Innowacyjny, a zarazem łatwy i bezpieczny w wykonaniu zabieg, który polega na pobraniu tkanki tłuszczowej bogatej w komórki macierzyste oraz składniki komórkowe i przygotowaniu jej w kilku prostych krokach do bezpiecznego podania w okolice wymagające wypełnienia i regeneracji.

 • sterylny i zamknięty system do pobierania preparatu, który daje gwarancję bezpieczeństwa
 • procedura zapewnia naturalne efekty
 • specjalnie opatentowana kaniula, pozwala na znacznie szybsze pobranie i mniejsze uszkodzenie komórek tłuszczu
 • zabieg niewyłączający pacjentów z codziennych aktywności

Tkanka tłuszczowa jest pobierana w znieczuleniu miejscowym z okolic ud lub talii, a podawana w okolice pośladków i piersi. Komórki tłuszczowe pozwalają nie tylko powiększyć daną część ciała, ale również ujędrnić ją i zniwelować ewentualną asymetrię oraz wypełnić nierówności.

SZKOLENIA

w oparciu o MICRO&NANO FAT technology

Naucz się jak wykonać wypełnienie i biorewitalizację tłuszczem przy pomocy łatwej i bezpiecznej procedury!

Image module

Dotychczasowe szkolenia w Polsce to nasz wspólny ogromny sukces!

„It was a great pleasure to work with Polish doctors. They are really excellent practicians. I am sure that the MICRO & NANO FAT method I developed will soon be permanently included in the portfolio of procedures offered by clinics in Poland.”
Mario Goisis

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDIF sp. z o.o. sp.k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEDIF sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)