Finebeam Dual to nowoczesny laser wyprodukowany przez firmę SNJ, posiadającą ponad 25-letnie doświadczenie w branży urządzeń medycznych. Od niedawna SNJ dostarcza rozwiązania medyczne i estetyczne w oparciu o wysokiej jakości technologię laserową również na rynek Polski.

Finebeam Dual to laser z trzema różnymi czasami trwania impulsu: nanosekundowym (Q‑Switched), mikrosekundowym (Quasi), milisekundowym (Long-Pulsed), który obejmuje szeroki zakres wskazań zabiegowych.

Tryb Long-Pulsed pozwala uzyskać tonujący efekt końcowy za pomocą procedury Genesis. Dzięki zainstalowaniu głowicy MLA oraz mocnemu i stabilnemu zasilaniu osiąga się klinicznie przetestowany efekt LIOB. Wyjątkowo wysoka moc w trybach PDP umożliwia delikatne leczenie głębiej położonego pigmentu w skórze bez uszkadzania sąsiednich tkanek.

Finebeam Qplus to laser z dwoma różnymi czasami trwania impulsu: nanosekundowym (Q-Switched) i mikrosekundowym (Quasi), który obejmuje różnorodne wskazania do przeprowadzenia zabiegów na twarz i ciało. Różne tryby działania zapewniają satysfakcjonujące efekty dzięki połączeniu zabiegów o różnych długościach impulsów w inteligentnym podejściu do sposobów leczenia różnych warstw skóry.

DLACZEGO FINEBEAM?

  • Jeden system z trzema impulsami: nanosekundowym (Q‑Switched), mikrosekundowym (Quasi) i milisekundowym (Long-Pulsed)
  • Klinicznie przetestowany efekt LIOB
  • Wyjątkowo wysoka moc w trybach PDP (do 2.2 J)
  • Dłuższa żywotność, niższe koszty utrzymania
  • Optymalne wykorzystanie zasobów, dzięki jednemu systemowi laserowemu z trzema trybami
  • Szybki zwrot inwestycji
  • Zwiększenie dochodów biznesu

WSKAZANIA

Tryb Q-Switched:

redukcja melasmy i PIH, usuwanie znamion typu Ota & ABNOM, soft peel, usuwanie tatuaży, piegi, plamy soczewicowate, plamy Café-au-lait, znamiona Beckera, korekta plam starczych oraz inne.

Tryb Long-Pulsed:

procedura Genesis, ujędrnienie i lifting skóry, leczenie trądziku, teleangiektazje, usuwanie owłosienia.

Finebeam_Dual_closeup

EFEKTY ZABIEGÓW

WIDOCZNE EFEKTY TONUJĄCE DZIĘKI PROCEDURZE GENESIS ORAZ TRYBOWI LONG-PULSED

Długoimpulsowy laser Finebeam zapewnia realny efekt tonujący dzięki procedurze Genesis. Zabieg jest bezbolesny, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, a pacjent ma jedynie komfortowe uczucie ciepła.

Powtarzane okresowo zabiegi procedurą Genesis przywracają skórze młodzieńczy wygląd, dlatego zalecane jest wykonanie zabiegu w seriach.

 

WSKAZANIA do procedury Genesis

Redukcja przebarwień: melasma i inne zmiany pigmentacyjne związane z elastozą słoneczną spowodowaną długotrwałą ekspozycją na promieniowanie UV.

Poprawa kondycji skóry: zwiększenie elastyczności, zmniejszenie wielkości porów, redukcja zmarszczek.

EFEKT OPTYCZNEGO ROZPADU INDUKOWANEGO LASEREM – LIOB

Efekt optycznego rozpadu indukowanego laserem (LIOB) tworzy drobny pęcherzyk głęboko w warstwie skóry właściwej bez uszkadzania powierzchni skóry, co prowadzi do regeneracji skóry w warstwie skóry właściwej.

Skutecznie wspomaga to w regeneracji blizn, redukcji wielkości porów i poprawie kolorytu skóry.

TRYB PDP O WYJĄTKOWO WYSOKIEJ MOCY NAWET DO 2,2 J

Wysoka moc trybu PDP dla delikatnej i skutecznej terapii pigmentacyjnej w skórze właściwej.

Moc szczytowa trybu PDP Finebeam wynosi 2,2 J i jest o około 10-30% wyższa niż w przypadku innych trybów. Jeśli operator w celu rozbicia melaniny w skórze właściwej zwiększy moc tylko w trybie pojedynczym, impuls przed dotarciem do skóry właściwej wchodzi w reakcję z melaniną w naskórku, co może być przyczyną problemów ze skórą, takich jak np. hipopigmentacja lub zapalenie mieszków włosowych.

W trybie PDP, poprzez podzielenie impulsu na dwa, energia o wysokiej mocy do 2,2 J może być bezpiecznie i skutecznie dostarczana do skóry właściwej bez uszkodzenia skóry.

Wskazania do stosowania trybu PDP dla optymalnych efektów w skórze właściwej: melasma, ABNOM, tatuaż itp.

3 RÓŻNE TYPY GŁOWIC DLA OPTYMALNYCH I ZADAWALAJĄCYCH EFEKTÓW KLINICZNYCH

GŁOWICA FINEBEAM ZOOM COLLIMATION

Zachowuje ten sam obszar plamki i moc w odległości do 10 cm od skóry, dzięki czemu możliwe jest leczenie bezkontaktowe (QSW & LPS 1064: 2~10 mm/532: 1~7 mm).

GŁOWICA FINEBEAM ZOOM MLA (układ mikrosoczewek)

Zbiera wiązkę lasera przez soczewkę, zachowując jej charakter i tworząc krzywą rozkładu Gaussa, w której energia w środku jest wysoka, a wokół niej niska. Głowica MLA zapewnia wysokie skoncentrowanie energii. A efekt LIOB osiągany dzięki jej użyciu wspomaga skuteczną i optymalną regenerację skóry.

GŁOWICA FINEBEAM DOE (dyfrakcyjny element optyczny)

Wykazuje najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność w leczeniu zmian pigmentacyjnych. Głowica DOE posiada profil wiązki typu Top-hat i emituje jednolitą wiązkę frakcyjną. Może więc dawać przewidywalne wyniki w leczeniu zmian pigmentacyjnych. DOE to bardzo skuteczna metoda usuwania pigmentacji przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka skutków ubocznych i wyłączenia pacjenta z codziennych aktywności.

Specjalne wskazania dla DOE:

Tonowanie kolorytu skóry wrażliwej, redukcja zmian pigmentacyjnych, redukcja wrażliwości skóry, redukcja stanu zapalnego w ŁZS.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej na temat lasera FINEBEAM, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta: 22 338 70 02

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

Zapraszamy do umawiania się na prezentację lasera dermatologicznego Finebeam Dual u Państwa w gabinecie. Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza poniżej. Skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia terminu spotkania.