Image module
Image module

DeneB to kwas hialuronowy najnowszej generacji do modelowania ciała. DeneB to kwas hialuronowy (20 mg/ml) w formie monofazowego żelu składającego się z mikrosfer usieciowanych najnowszą technologią MLC (Multi-Staged Cross-linking). Składniki żelu wyróżniają się stopniem oczyszczenia EC, co świadczy o ich wysokiej jakości i bezpieczeństwie.

Innowacyjna technologia MLC

Innowacyjna technologia MLC (zastrzeżona przez producenta BioPlus Co. LTD) wykorzystuje usieciowany kwas hialuronowy (HA) o wysokim stopniu biokompatybilności, klasie lepkości od 1,7 do 1,9 m3/kg i masie cząsteczkowej pomiędzy 1-1,5 MDa.

Końcowymi produktami procesu MLC są mikrosfery – dzięki temu uzyskuje się bardziej równomierne sieciowanie. To z kolei pozwala na uzyskanie finalnego żelu o jednolitej masie cząsteczkowej. Substancja sieciująca jest DVS (divinylosulfon), który zapewnia odporność wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego z technologia tworzenia mikrosfer dla lepszego efektu i wydłużonej trwałości produktu po podaniu.

Technologia MLC zapewnia:
  1. Większa hydrofilność, dzięki czemu możliwy jest lepszy efekt objętościowy;
  2. Bezpieczny, dobrze oczyszczony z DVS produkt końcowy;
  3. Wysoki poziom jednorodności produktu i lepsze właściwości wiskoelastyczne, co znacząco wpływa na jego trwałość w porównaniu z innymi produktami.
Image module
Crosslinking DVS

Masa cząsteczkowa DVS jest mniejsza niż BDDE co powoduje, że połączenie z mikrosferami HA daje bardziej uniwersalny produkt – zwarty a jednocześnie plastyczny, powodując optymalne dopasowanie do wypełnianej okolicy. Stopień czystości BDDE wykorzystywanego w produkcji HA wynosi na ogół 95%, w przypadku DVS wykorzystywanego w technologii MLC to 97%. Zastosowanie środka sieciującego o wysokim stopniu czystości pozwala uzyskać produkt końcowy o wysokiej jakości i trwałości.

Wskazania DeneB

Image module

DeneB świetnie się sprawdza w modelowaniu niemal wszystkich obszarów ciała, takich jak np.:

  • pośladki,
  • łydki,
  • dekolt,
  • dłonie,
  • wargi sromowe większe,
  • podeszwy stóp.

Dzięki DeneB uzyskuje się spektakularne efekty przy powiększaniu, wypełnianiu ubytków i nierówności pooperacyjnych.

Image module

DeneB Classic H pozwala na zwiększenie objętości tworząc dużą i solidną strukturę podtrzymującą.

Image module

DeneB Classic S jest produktem umożliwiającym wykończenie zabiegu tak, aby nadać piękny kształt i przyjemna w dotyku konsystencje modelowanego obszaru.

Image module

Charakterystyka produktu

Strzykawka 10 ml
Stężenie Ha 20 mg/ml
Wielkość cząsteczek:
DeneB H – 400-500 μm
DeneB S – 200-400 μm

Osmolarność 250-350 mOsm/kg
Okres utrzymywania 18 m-cy
Przechowywać w temperaturze 10-25°C
Kaniula 16 G
Certyfikat CE 2195