Rozwiązania

Naszą misją jest oferowanie specjalistom kompleksowych rozwiązań opartych na innowacyjnych produktach medycyny regeneracyjnej, które w naturalny sposób pozwolą zachować pacjentom zdrowie i piękny, naturalny wygląd

Szkolenia i konferencje

Zależy nam na tym, aby współpracujący z nami lekarze podążali za światowymi trendami, dlatego z chęcią towarzyszymy im podczas szkoleń i konferencji dotyczących najbardziej innowacyjnych  rozwiązań w medycynie estetycznej.

Dla lekarzy

W tej strefie przekazujemy przydatne informacje współpracującym z nami lekarzom. Oferujemy dostęp do materiałów marketingowych, protokoły zabiegowe i wiele innych atrakcyjnych materiałów.

Innowacyjne rozwiązania medycyny estetycznej dla gabinetu.

Tutaj dowiesz się jakie produkty powinieneś wybrać aby w sposób kompleksowy zadbać o skórę Twojego Pacjenta.

Image module
LIPOTRANSFER

Niezwykle prosta, skuteczna i bezpieczna technologia MICRO&NANO FAT by dr Mario Goisis już jest dostępna dla medycyny estetycznej!

Image module
CGF

Skoncentrowane czynniki wzrostu CGF (Concentrated Growth Factors) są białkami, które regulują złożone procesy regeneracji bez skutków ubocznych.

Image module
AESSOA

Aessoa to ekskluzywna gama wypełniaczy na bazie usieciowanego HA. Produkty Aessoa to połączenie  jednofazowego, usieciowanego kwasu hialuronowego w wysokich stężeniach z lidokainą.

Image module
AESPLLA

AesPlla® to produkt na bazie kwasu L-polimlekowego, który pobudza skórę do produkcji kolagenu, co zapewnia naturalną regenerację i odbudowę objętości.

Image module
DENEB

DeneB to kwas hialuronowy najnowszej generacji do modelowania ciała.

Image module
LUMINERA

Luminera to marka angażująca się w innowacyjne badania, rozwój oraz produkcję wielu produktów wykorzystywanych w dziedzinie medycyny estetycznej.

Image module
ALPHASCIENCE

Alphascience to francuska firma z główną siedzibą w Paryżu. Oferuje wysokiej jakości innowacyjne kosmetyki przeciwzmarszczkowe.

Image module
CRYOPEN

CryoPen to innowacja w krioterapii, niezwykle precyzyjna, szybka i skuteczna metoda na leczenie zmian skórnych bez uszkadzania zdrowej tkanki!

Image module
ADVATX®

ADVATx® należy do najbardziej zaawansowanych laserów dermatologicznych na świecie, który pozwala użytkownikowi na przeprowadzanie bezpiecznych i skutecznych zabiegów odmładzania skóry, przeciwtrądzikowych i wielu innych.

Image module
BI-ONE®

Bi-one® LifeTouchTherapy to nieinwazyjne urządzenie do regeneracji skóry, które wykorzystuje synergię na bazie pól elektromagnetycznych połączonych z elektrostymulacją i podciśnieniem.