Przyszłość leczenia laserowego

Nowy typ lasera ADVATx®, z unikalną zasadą generowania światła żółtego i podczerwonego, to przełomowa technologia do przeprowadzania zabiegów odmładzających i leczenia trądziku na każdym fototypie skóry. Powstał dzięki połączeniu dwóch laserów diodowych Nd:YAG odpowiednio 1064 nm i 1319 nm. Dwie długości fal są przełączane, synchronizowane i mieszane tak, aby stworzyć syntetyzowaną falę o długości 589 nm. Ta długość fali pozwala na prowadzenie zabiegów przez cały rok bez konieczności chłodzenia i stosowania kremów znieczulających miejscowo. Ponadto laser nie wymaga żadnych materiałów eksploatacyjnych.

Laser jest zatwierdzony przez CE/FDA jako sprzęt medyczny odpowiedni do leczenia 25 różnych problemów skórnych. Najważniejsze z nich to: zmiany naczyniowe, trądzik w stanie aktywnym, trądzik różowaty, przebarwienia, blizny i zmarszczki, fotoodmładzanie.

Zabiegi naczyniowe wykonywane są z wykorzystaniem optymalnej długości fali 589 nm, a zabiegi odmładzania skóry wykonywane są za pomocą kombinacji jednej z oryginalnych długości fali lasera Nd:YAG (1319 nm) oraz syntetyzowanej długości fali (589 nm) z doskonałymi wynikami klinicznymi.

Unikalna, opatentowana technologia sprawia, że urządzenie jest bezpieczną w użyciu, bardzo wszechstronną platformą laserową, z klinicznie potwierdzoną skutecznością. Zabiegi z użyciem lasera ADVATx® są bezbolesne i absolutnie komfortowe dla pacjentów. Ze względu na brak okresu rekonwalescencji, pacjent po zabiegu nie musi brać urlopu i rezygnować z codziennych aktywności.

Klinicznie potwierdzone wyniki dla poszczególnych wskazań

Uzyskaj dostęp do zapisu webinaru!

PROWADZĄCY:

Peter Bjerring, MD, Dr.Sci. jest duńskim dermatologiem, obecnie profesorem klinicznym na Oddziale Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Aalborgu w Danii. Jest byłym dyrektorem generalnym i dyrektorem medycznym oraz kierownikiem oddziału dermatologii w prywatnym szpitalu Molholm w Vejle w Danii, a także byłym profesorem honorowym na Uniwersytecie Swansea w Walii w Wielkiej Brytanii. Jest autorem ponad 300 prac naukowych i wygłosił ponad 500 wykładów na kongresach i spotkaniach medycznych na całym świecie. Jest byłym prezesem Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Laserowej i członkiem Amerykańskiej Akademii Dermatologii, Europejskiej Akademii Dermato-Wenerologii oraz Amerykańskiego Towarzystwa Laserów w Medycynie i Chirurgii. W 2007 roku Jej Królewska Mość Małgorzata II, Królowa Danii przyznała mu tytuł szlachecki w uznaniu za wkład naukowy w dziedzinie dermatologii laserowej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDIF sp. z o.o. sp.k. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez MEDIF sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)