Image module

Złoty standard leczenia laserowego

ADVATx® to technologia, której potrzebuje każda klinika medycyny estetycznej do przeprowadzania zabiegów odmładzających i leczenia trądziku przez cały rok.

Połączenie fal o długości 589 nm i 1319 nm podczas jednego zabiegu, umożliwiło opracowanie dwóch specjalnych protokołów zabiegowych ADVATx®: ADVAClear i ADVABright, które pozwalają użytkownikowi przeprowadzanie bezpiecznych i skutecznych zabiegów odmładzania skóry, przeciwtrądzikowych i wielu innych.

ADVA_modelka2

Połączenie energii lasera żółtego (589 nm) i podczerwieni (1319 nm) do eliminacji lub złagodzenia trądziku różowatego, trądziku, blizn potrądzikowych i niepożądanych zmian naczyniowych, na przykład pajączków i naczyniaków (w tym także jeziorek żylnych), przywracając zdrowszy i młodszy wygląd skóry.

Połączenie energii lasera żółtego (589 nm) i podczerwieni (1319 nm) w celu poprawy napięcia, tekstury i zaburzeń pigmentacji skóry, działające w idealnej równowadze zarówno na naczynia powierzchniowe, jak i przebarwienia, a jednocześnie zmniejszające widoczność drobnych zmarszczek, regulujące produkcje sebum i zmniejszające rozmiary porów.

Zalety ADVATx®

ADVATx® należy do najbardziej zaawansowanych laserów dermatologicznych na świecie. Jednocześnie jest jednym z najłatwiejszych w obsłudze, dzięki intuicyjnemu interfejsowi z predefiniowanymi parametrami zabiegów, które mogą być regulowane przez użytkownika. Ponadto ADVATx® nie wymaga kosztownej konserwacji ani regularnej wymiany toksycznych materiałów eksploatacyjnych.

Jego wyjątkowa, inteligentna konstrukcja obejmuje wszystkie aspekty technologiczne, dzięki czemu ADVATx® niewątpliwie jest laserem o najlepszym profilu bezpieczeństwa.

  • Doskonałe wyniki kliniczne w przypadku trądziku i odmładzania skóry
  • Laser o dwóch długościach fali 589 nm i 1319 nm
  • Bez kosztów eksploatacyjnych
  • Bez wyłączenia z aktywności życia codziennego
  • Cicha praca urządzenia podczas zabiegów
  • Bez konieczności stosowania znieczulenia
  • Bez konieczności chłodzenia skóry
  • Prosty i intuicyjny w obsłudze

Technologia, która wzniesie Twój gabinet na wyższy poziom

System ADVATx® umożliwia zaspokojenie wzrastającego zapotrzebowania na procedury estetyczne i dermatologiczne w ramach jednej wielozadaniowej platformy.

Miękkie pulsowanie

Miękkie pulsowanie wytwarza serie nanosekundowych impulsów, np. 20 ms impuls składa się z 240 nanoimpulsów. Przerwa pomiędzy impulsami umożliwia rozproszenie ciepła, co prowadzi do stopniowego wzrostu temperatury docelowej przy zachowaniu otaczającej tkanki, bez wywoływania rumienia. W porównaniu z laserami jednoimpulsowymi okno terapeutyczne znacząco się wydłuża, co wyjaśnia, dlaczego nie jest konieczne stosowanie chłodzenia skóry czy znieczulenia. Zastosowanie klinicznej inteligencji i intuicyjnego interfejsu użytkownika ADVATx® sprawia, że urządzenie jest łatwe i bezpieczne w użytkowaniu.

Głębokość penetracji

ADVATx® wykorzystuje synergistyczny efekt fal o dwóch długościach 589 nm i 1319 nm, łącząc długość fal stanowiącą złoty standard w eliminowaniu zmian naczyniowych oraz zaburzeń pigmentacji naskórka z nowym złotym standardem nieablacyjnej regeneracji naskórka w ramach jednej sesji zabiegowej i z użyciem jednej głowicy. Fala o długości 589 nm penetruje tkankę do głębokości 1 mm, podczas gdy fala o długości 1319 dociera na głębokość 2 mm – głębiej, niż którykolwiek z powszechnie stosowanych laserów nieablacyjnych. Cała procedura nie wymaga przestojów ani nie wiąże się z bólem, które towarzyszy podobnym zabiegom.

Klinicznie potwierdzone wyniki dla poszczególnych wskazań

Połączone 589/1319 nm
Zmarszczki w okolicy oka

Zdjęcie udostępnione przez: Krave Medical

Połączone 589/1319 nm
Pigmentacja, napięcie i tekstura

Zdjęcie udostępnione przez: Krave Medical

Połączone 589/1319 nm
Trądzik, blizny potrądzikowe

Zdjęcie udostępnione przez: dr n. med. Swapnil Shah

Połączone 589/1319 nm
Trądzik różowaty

Zdjęcie udostępnione przez: dr Marek Jankowski

1319 nm
Zmarszczki w okolicy oka

Zdjęcie udostępnione przez: Sozo Aesthetics

589 nm
Jezioro żylne

Zdjęcie udostępnione przez: Prof. Peter Bjerring

Dopuszczone wskazania

FDA 589 nm CE 589 nm
Zapalny trądzik zwyczajny Teleangiektazje
Poikiloderma Civetta Pajączki, na twarzy i na nogach
Znamiona typu port wine Naczyniaki
Teleangiektazje na twarzy/nogach Znamiona typu port wine
Trądzik różowaty Jeziora żylne
Naczyniak Czerwone lub przerostowe blizny
Jezioro żylne Melasma
Blizny Hiperpigmentacja
Rozstępy Odmładzanie skóry
Brodawki Trądzik różowaty
Zmarszczki, w tym w okolicy oczu i oczodołów Naczyniaki
Łuszczyca Brodawki
FDA 1319 nm CE 1319 nm
Delikatne bruzdy i zmarszczki Odmładzanie skóry
Atroficzne blizny potrądzikowe Zmniejszenie blizn potrądzikowych
Trądzik ze stanem zapalnym o łagodnym i umiarkowanym nasileniu Zmniejszenie widoczności porów
Trądzik ze stanem zapalnym o łagodnym i umiarkowanym nasileniu
Delikatne bruzdy i zmarszczki

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

Zapraszamy do umawiania się na prezentację lasera dermatologicznego ADVATx® u Państwa w gabinecie. Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza poniżej. Skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia terminu spotkania