MEDIF kariera

Manager Sprzedaży - Dental Duże Urządzenia

MIEJSCE PRACY: województwo śląskie, opolskie, łódzkie, małopolskie, wielkopolskie - preferowane miejsce zamieszkania Warszawa lub okolice

Jesteśmy spółką działającą od ponad 25 lat z ambitnymi planami rozwoju zarówno asortymentu, kanału B2C oraz ekspansji międzynarodowej. Współpracujemy z czołowymi lekarzami opiniotwórczymi, producentami wysokiej jakości produktów oraz budujemy prężny zespół oparty na doświadczonych pracownikach, którzy zdobywali wiedzę biznesową w takich firmach jak KPMG i Amazon. Misją firmy MEDIF jest przywracanie zdrowia i podnoszenie jakości życia pacjentów w bezpieczny, naturalny i przyjazny sposób, poprzez dostarczanie nowych technologii, wysokiej jakości sprzętu medycznego i produktów z zakresu stomatologii, medycyny estetycznej i weterynarii do klinik i szpitali.

Szukamy doświadczonego Managera Sprzedaży, który będzie zarządzał Key Account Managerami na wybranych terenach Polski. Idealny kandydat oprócz zarządzania zespołem powinien posiadać umiejętności strategiczne, nadzorować realizację planów sprzedażowych oraz budować trwałe relacje z klientami.

Chcemy umożliwić Ci wykorzystanie Twoich umiejętności do rozwoju sprzedaży w stomatologii.

Zakres głównych obowiązków:

Profil Pracownika/Wymagania:

Co oferujemy:

Wymiar: cały etat, umowa o pracę/bądź inną preferowaną przez Ciebie formę zatrudnienia

APLIKUJ TUTAJ

<<< wróć do zakładki Kariera

Klauzula informacyjna RODO