NUNII

Przebarwienia i nierównomierny koloryt skóry stanowią przyczynę 70% wizyt konsultacyjnych u specjalistów medycyny estetycznej.

Bardzo często pojawiają się po ekspozycji na działanie promieni UV, znane są również przebarwienia pozapalne oraz zmiany spowodowane przez hormony (m.in. podczas ciąży oraz antykoncepcji). Odpowiednia wiedza i doświadczenie, pomagają zidentyfikować przyczyny, na podstawie których możemy bezpiecznie dostosować specjalistyczną terapię, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Często dostępne na rynku terapie na przebarwienia wiążą się z czasowym dyskomfortem po zabiegu oraz wyłączeniem z życia zawodowego. Nunii to idealna alternatywa dla osób, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą poddać się bardziej inwazyjnym zabiegom depigmentacyjnym.

Nunii

 • Samodzielna terapia dla skóry wrażliwej!
 • Alternatywa dla zabiegów inwazyjnych dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na wyłączenie z pracy.
 • Terapia podtrzymująca efekty po mocnych terapiach depigmentujących takich jak: laseroterapia czy inwazyjne kuracje depigmentujące

KLUCZ DO SUKCESU: PROTOKÓŁ ZABIEGOWY W GABINECIE I KONTYNUACJA KURACJI W DOMU

UNIQ-WHITE system

To unikalny profesjonalny system, stosowany wyłącznie przez lekarzy, który w udowodniony klinicznie sposób pomaga redukować lentigo (plamy soczewicowate), ostudę i przebarwienia skóry. Dostępny tylko w gabinetach lekarskich.

 • KROK 1
  Profesjonalne leczenie w klinice.
 • KROK 2
  Zestaw preparatów do stosowania w domu.
  Cały protokół kuracji trwa 8 tygodni. Produkty należy stosować pomiędzy każdym profesjonalnym zabiegiem w klinice.
 • KROK 3
  Zachowaj piękną skórę i podtrzymaj efekty zabiegu! NUNII to również preparaty do codziennej pielęgnacji, które możesz stosować przez cały rok.
  EVENLITE – emulsja rozjaśniająca skórę REVITACTIV – energetyzujący krem nawilżający INRECOV SPF 15 – łagodzący krem ochronny

System składający się z 3 prostych kroków został opracowany tak, aby uwzględnić problemy skóry wrażliwej. UNIQUE – WHITE SYSTEM to również doskonała terapia do podtrzymania efektów inwazyjnych zabiegów depigmentacyjnych (np. laseroterapii oraz innych terapii na przebarwienia dostępnych na rynku).

PRODUKTY PROFESJONALNE:

Image module

COMBINATION PEEL

SKŁAD: Kwas glikolowy 35%, mlekowy 5%, salicylowy 2% oraz migdałowy 1%

Profesjonalny chemiczny środek złuszczający. Produkt można stosować na skórę ze skłonnością do zaburzeń pigmentacji, trądziku czy zmarszczek. Przygotowuje skórę do dalszej kuracji produktami z substancjami aktywnymi. Produkt przeznaczony dla profecjonalistów. pH 1.6

Image module

EXPERT PIGMENT CORRECTOR

Kluczowe składniki: kwas askorbinowy, alfa-arbutyna, glabrydyna, resweratrol, fenyloalanina undecylenoilu, niacynamid, kwas migdałowy, kwas salicylowy, retinol, kwas glicyretynowy.

Emulsja do stosowania na twarz, zawiera opatentowany kompleks składników, który łączy szereg działających synergicznie substancji, dzięki czemu poprawia skuteczność kliniczną oraz redukuje ryzyko efektów ubocznych.

PRODUKTY HOME CARE:
Image module

UNIQ WHITE SYSTEM

Zestaw produktów składający się z trzech produktów:

 • EXPERT PIGMENT CORRECTOR
 • REVITACTIV – energetyzujący krem nawilżający+
 • INRECOV SPF 15 – łagodzący krem ochronny
Image module

REVITACTIV

energetyzujący krem nawilżający

Kluczowe składniki: Acetylo heksapeptyd-51
Krem na dzień zawierający unikalny kompleks regenerująco-naprawczy, który zawiera czystą i skoncentrowaną mieszankę peptydów, przeciwutleniaczy i oligoelementów opracowanych, aby wzmocnić naturalną warstwę ochronną komórek skóry i intensywnie pielęgnować skórę.

Image module

INRECOV SPF 15

łagodzący krem ochronny

Kluczowe składniki: dwutlenek tytanu, tlenek cynku, azjatykozyd, kwas madekasowy i azjatykowy, kwas glicyretynowy (wyciąg z lukrecji), hialuronian sodu

Krem ochronny SPF 15 z unikalnym kompleksem składników pomaga redukować zaczerwienienia skóry oraz łagodzi podrażnienie. Krem zawiera SPF 15 o szerokim spektrum działania w celu ochrony skóry przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB, które mogą powodować uszkodzenia słoneczne, oparzenia słoneczne i ciemne plamy. Zawiera również ekskluzywny kompleks składników, które pomagają złagodzić widocznie podrażnione miejsca na skórze i zmniejszyć zaczerwienienie, aby umożliwić optymalną regenerację skóry po zabiegach kosmetycznych. Pomaga przeciwdziałać oparzeniom słonecznym i widocznie redukuje zaczerwienienia.

Image module

EVENLITE

emulsja rozjaśniająca skórę

Kluczowe składniki: kwas glikolowy, kwas salicylowy, retinol, alfa-arbutyna, kwas migdałowy, kwas L-askorbinowy
Krem na noc, który łączy komplementarne składniki aktywne odpowiednie dla skóry wrażliwej. Reguluje koloryt skóry oraz posiada działanie przeciwstarzeniowe. Jest najlepszym uzupełnieniem, by utrzymać efekty zabiegów.

Technologiczna innowacja:

NUNII opracowało unikalny kompleks składników aktywnych pomagających hamować melanogenezę. Umożliwiło to opracowanie bezpieczniejszego i bardziej skutecznego systemu depigmentującego dla skóry wrażliwej, innego niż powszechnie stosowane na rynku.

BEZPIECZNE i SKUTECZNE

 • Przebadany dermatologicznie
 • BEZ hydrochinonu
 • BEZ kwasu kojowego
 • BEZ kwasu azelainowego
 • BEZ substancji zapachowych
 • BEZ parabenów
 • Butelka typu airless

Dowiedz się więcej